Reklama

"Nowiny Krapkowickie" – reklama szyta na Twoją miarę

Dwadzieścia lat temu reklama wkroczyła w nasze życie. Czasami nas bawi, czasami irytuje, jednak prawie zawsze zapada w pamięć, zachęca i zaciekawia. Dziś ten, kto się nie reklamuje, przestaje istnieć w świadomości potencjalnych klientów i wypada z rynku. Zdarzają się jednak przypadki, w których reklama nie spełnia swojej roli. Dzieje się tak wtedy, gdy umieszczana jest w mediach, które są nieciekawe, nijakie, pozbawione smaku oraz zdrowych, pozytywnych emocji.

Jesteśmy przekonani, że "Nowiny Krapkowickie" są gazetą wzbudzającą dobre emocje. Promujemy budujące przykłady, poruszamy trudne tematy, piszemy o tym, co dzieje się wokoło nas, bez cenzury i ograniczeń, bez pogoni za tanią sensacją czy rozgłosem. Zawsze staramy się podchodzić do informowania profesjonalnie, bo tylko taka gazeta będzie czytana przez potencjalnych klientów Państwa Firmy.

"Nowiny Krapkowickie" to nowoczesna gazeta o ciekawej szacie graficznej i dobrych tekstach, pisanych przez profesjonalnych dziennikarzy. Takie "towarzystwo" sprawi, że na Waszą reklamę zwrócą uwagę nasi Czytelnicy. 

Dodatkowym atutem "Nowin Krapkowickich" są bardzo przystępne ceny oraz korzystny system bonusów i rabatów, które pozwalają nam dopasować ofertę do Państwa oczekiwań.

Na wszelkie Państwa pytania związane z zamieszczaniem reklam i ogłoszeń na łamach „Nowin Krapkowickich” oraz na naszej stronie internetowej odpowiemy pod numerem telefonu: +48 790 201 257 lub drogą elektroniczną: reklama@nowinykrapkowickie.pl