Kolejny horror

wtorek, 15 Listopad, 2016 - 17:00
II liga • Piłka ręczna kobiet. W minioną sobotę krapkowickie szczypiornistki pokonały zespół z Krakowa. Niestety ulubienice krapkowickich kibiców zdążyły już ich przyzwyczaić do emocjonalnych horrorów. Nie inaczej było i tym razem, choć po pierwszej połowie zwycięstwo wydawało się być pewne.

W pierwszej części spotkania zdecydowanie nasze były górą i szybko zbudowały sobie znaczną przewagę. W 10. minucie krapkowiczanki prowadziły 9-3, pięć minut później było 11-6, a w 25. minucie 14-9. Mecz wydawał się być całkowicie pod kontrolą naszego zespołu. A jednak...

Trudno powiedzieć, co stało się podczas przerwy w szatni obu drużyn, bo drugą połowę rozegrały jakby dwa zupełnie inne zespoły. Krakowianki zaczęły stawiać naszym zdecydowany opór, a pierwsze 8 minut drugiej połowy było dla Otmętu bezbramkowe. Cracovia za to zdobyła w tym czasie pod rząd aż sześć bramek, doprowadzając do wyniku 16-15. W kolejnych minutach każda drużyna zdobywała gol za golem, Otmęt nadal jednak utrzymywał jednopunktową przewagę. Nasze zdecydowanie częściej atakowały bramkę rywalek, ale zadziwiająco nieskutecznie...