Plebiscyt sportowy „Nowin Krapkowickich” 2018

środa, 12 Grudzień, 2018 - 08:57

Plebiscyt sportowy • Można już oddawać głosy na swoich faworytów w tegorocznym Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera-Wychowawcę Powiatu Krapkowickiego. W aktualnym i kolejnych wydaniach gazety znajdziecie kupony do głosowania, uruchomiliśmy też bramki SMS-owe.

 

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku

Aby oddać głos na swojego kandydata, należy wysłać SMS o treści NKS.XX, gdzie XX oznacza numer porządkowy przypisany danej osobie, na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT). Wówczas twój kandydat otrzyma jeden punkt. Jeśli chcesz wesprzeć swojego kondydata większą ilościa punktów, możesz wysłać SMS na numer 73601 (3,69 zł z VAT) - to od razu trzy punkty na koncie Twojego kandydata.

Oto lista kandydatów:

(według kolejności alfabetycznej)

  1. Biernat Liwia (pływanie, LUKS Winner Zdzieszowice) - NKS.1
  2. Blozik Agnieszka (piłka ręczna, Otmęt Krapkowice) - NKS.2
  3. Czekała Magdalena (piłka nożna, LKS Rolnik) - NKS.3
  4. Damrat Łukasz (piłka nożna, Ruch Zdzieszowice) - NKS.4
  5. Dyczek Mariusz (bieganie, Zdzieszowice) - NKS.5
  6. Fiegler Robert (piłka nożna, LZS Racławiczki) - NKS.6
  7. Gołąbek Agnieszka (piłka ręczna, Otmęt Krapkowice) - NKS.7
  8. Gniot Katarzyna (triatlon, Zdzieszowice) - NKS.8
  9. Jajuga Dawid (pływanie, Masters Zdzieszowice) - NKS.9
  10. Jakwert Przemysław (piłka nożna, LZS Racławiczki) - NKS.10
  11. Janik Kamil (piłka nożna, LZS Kórnica-Nowy Dwór) - NKS.11
  12. Jarosz Jakub (tenis ziemny, UKS „4” Krapkowice) - NKS.12
  13. Jasik Jerzy (szachy, Hetman Krapkowice) - NKS.13
  14. Jurgielewicz Dominika (zapasy, ZKS Gogolin) - NKS.14
  15. Kipka Denis (piłka nożna, MKS Gogolin) - NKS.15
  16. Komander Martina (lekkoatletyka, Gogolin) - NKS.16
  17. Kostka Paweł (piłka nożna, LZS Walce) - NKS.17
  18. Lubaszka Joanna (karate, ENSO Gogolin) - NKS.18
  19. Madziała Marta (siatkówka, ECO Uni Opole) - NKS.19
  20. Mazurkiewicz Patrycja (piłka ręczna, Otmęt Krapkowice) - NKS.20
  21. Mutke Jakub (piłka nożna, LZS Walce) - NKS.21
  22. Myczewski Miłosz (szachy, Hetman Krapkowice) - NKS.22
  23. Myczewski Rafał (piłka nożna, Victoria Żyrowa) - NKS.23
  24. Niespodziński Rafał (piłka nożna, Unia Krapkowice) - NKS.24
  25. Nikiel Agnieszka (zapasy, MKS Suples) - NKS.25
  26. Orlik Sabina (piłka ręczna, Otmęt Krapkowice) - NKS.26
  27. Pola Michał (piłka nożna, Korona Krępna) - NKS.27
  28. Prefeta Mateusz  (piłka nożna, MKS Gogolin) - NKS.28
  29. Przybyła Patryk (strongman, Kamionek) - NKS.29
  30. Reinert Julia (karate, Enso Krapkowice) - NKS.30
  31. Rychlewicz Daniel (piłka nożna, Unia Krapkowice) - NKS.31
  32. Smykała Patryk (piłka nożna, LZS Walce) - NKS.32
  33. Suslik Dawid (piłka nożna, LZS Dąbrówka Górna) - NKS.33
  34. Ułan Kamil (piłka nożna, LZS Racławiczki) - NKS.34
  35. Urbacka Tomasz (piłka nożna, LZS Dąbrówka Górna) - NKS.35
  36. Weinert Szymon (karate, ENSO Krapkowice) - NKS.36
  37. Wośko Jarosław (piłka nożna, Unia Krapkowice) - NKS.37
  38. Woźniak Dorota (pływanie, Masters Zdzieszowice) - NKS.38
  39. Zapotoczny Dariusz (piłka nożna, Ruch Zdzieszowice) - NKS.39
  40. Zermann Artur (piłka nożna, Victoria Żyrowa) - NKS.40

 

Plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera 2018 roku

Aby oddać głos na swojego kandydata, należy wysłać SMS o treści NKT.XX, gdzie XX oznacza numer porządkowy przypisany danej osobie, na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT). Wówczas twój kandydat otrzyma jeden punkt. Jeśli chcesz wesprzeć swojego kondydata większą ilościa punktów, możesz wysłać SMS na numer 73601 (3,69 zł z VAT) - to od razu trzy punkty na koncie Twojego kandydata.

Oto lista kandydatów:

(według kolejności alfabetycznej)

  1. Adamek Piotr (piłka nożna, KS Otmęt) - NKT.1
  2. Bajorek Janusz (karate, taekwondo, ENSO Krapkowice) - NKT.2
  3. Bartnik Krzysztof (zapasy, ZKS Gogolin) - NKT.3
  4. Bordak Łukasz (piłka nożna, LZS Kórnica-Nowy Dwór) - NKT.4
  5. Ciotucha Agnieszka (sport szkolny, ZS Krapkowice) - NKT.5
  6. Czyż Adam (sport szkolny, PSSP nr 5 Krapkowice) - NKT.6
  7. Ganowicz Łukasz (piłka nożna, Ruch Zdzieszowice) - NKT.7
  8. Gerlach Agnieszka (sport szkolny, PSP nr 5 Krapkowice) - NKT.8
  9. Gondek Adam (piłka nożna, UKS Spiders) - NKT.9
  10. Hejduk Tomasz (piłka nożna Chemik K-Koźle) - NKT.10
  11. Jochymek Jolanta (sport szkolny, ZSZ Krapkowice) - NKT.11
  12. Kowol Tomasz (piłka nożna, LZS Dąbrówka Górna) - NKT.12
  13. Krajka Andrzej (sport szkolny, PSP nr 1 Krapkowice) - NKT.13
  14. Latosik Jerzy (piłka ręczna, KS Otmęt) - NKT.14
  15. Matysek Tomasz (piłka nożna, LZS Racławiczki) - NKT.15
  16. Pajączkowski Adrian (piłka nożna, MKS Gogolin) - NKT.16
  17. Pałac Teresa (sport szkolny, PSP nr 1 Krapkowice) - NKT.17
  18. Szadura Marian (sport szkolny, PSP nr 3 Zdzieszowice) - NKT.18
  19. Szpak Marek (siatkówka, LUKS Zdzieszowice) - NKT.19
  20. Śmiech Ewa (sport szkolny, PSP Brożec) - NKT.20
  21. Śnieżek Jan (piłka nożna, LZS Walce) - NKT.21
  22. Taboł Justyna (siatkówka, PV Volley Krapkowice) - NKT.22
  23. Tupko Zdzisław (karate, Klub Karate Do-Shotokan) - NKT.23
  24. Wicher Łukasz (piłka nożna, Unia Krapkowice) - NKT.24
  25. Ziemba Lucjan (zapasy, ZKS Gogolin) -NKT.25
  26. Zub Marek (sport szkolny. PSP Strzeleczki) - NKT.26

 

Zapraszamy do głosowania!

 
Regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz