Przed pierwszym gwizdkiem

środa, 29 Lipiec, 2015 - 06:00

Piłka nożna • Przed nami bardzo ciekawy sezon piłkarski. W III lidze, którą czeka kolejna rewolucja powiat krapkowicki reprezentuje najbardziej opolski zespół tych rozgrywek – Ruch Zdzieszowice. Ruch to nie tylko chluba Opolszczyzny, ale przede wszystkim powiatu krapkowickiego i Zdzieszowic. Do grona IV-ligowców wraca zupełnie zasłużenie MKS Gogolin, a w lidze okręgowej nasz powiat będą reprezentować takie ekipy jak LZS Walce, LZS Racławiczki i KS Krapkowice. Prezentację naszych ekip chcemy rozpocząć właśnie od tego ostatniego zespołu – KS Krapkowice. Jak połączone siły krapkowicko-otmęckie poradzą sobie w tym sezonie? Czy awansują do IV ligi? Czy są na to gotowi?  

 

To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
Roman Chmielewski

Komentarze

Miała być drużyna złożona z zawodników z Krapkowic! Widać presję wyniku. Działacze byłej Unii nigdy nie będą na poziomie na którym byli działacze Otmętu!

Jest zespół z chłopaków z Krapkowic. z zespołu odeszli Szafarczyk z Kedzierzyna , Kowalczyk z Tarnowa Opolskiego, Florczak z Dolnegoslaska, za nich Steczek i Krakowian, a pozostali Brzozowski, Fuks i Korbiel sa z Krapkowic. Zobacz dla przykładu ilu z Gogolina gra w Gogolinie. W tej chwili nie ma drugiego takiego klubu jak KS mającego tylu zawodników z Krapkowic

Dodaj komentarz