Uwaga mieszkańcy!

środa, 11 Marzec, 2020 - 12:26

Powiat krapkowicki • W związku z zagrożeniem koronawirusem powodującym chorobę COVID-19 decyzją Prezesa Rady MinistrówRP szkoły podstawowe i przedszkola oraz żłobki na terenie całego kraju będą zamknięte od poniedziałku 16.03.2020 na okres dwóch tygodni. W dniach 12-13.03 (czwartek i piątek) w szkołach rodzice będą mogli oddać dzieci pod opiekę dyżurujących nauczycieli.

Już od dzisiaj nie odbywają się zajęcia w szkołach ponadpodstawowych oraz Zespole Szkół Specjalnych, administrowanych przez Powiat Krapkowicki. obowiązuje też zakaz odwiedzin w szpitalu, ZOL-u i DPS Anna.

Zawieszone do odwołania są wszystkie seanse w Kinie Krapkowice oraz zajęcia w Krapkowickim Domu Kultury. Nieczynna jest pływalnia „Delfin”.

Nieczynna jest pływalnia ZRS i hala sportowa im. Blautów w Gogolinie.

W środę (11.03)  Wojewoda Opolski wdał komunikat, w którym zarządza do odwołania organizowanie imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa, w szczególności w: teatrach, kinach, filharmonii, muzeach, galeriach sztuki i domach kultury. Ponadto polecił wójtom i burmistrzom zawieszenie działalności klubów dziecięcych i żłobków. 

 

 

Dodaj komentarz