Zamknij

Udany rewanż [GALERIA]

10:57, 09.04.2019
Skomentuj

A klasa • Walcząca o awans do klasy okręgowej, Korona Krępna podejmowała na swoim boisku Błękitnych Jaryszów. Spotkaniem tym, miejscowi mieli wziąć rewanż na przyjezdnych, którzy nie okazali się gościnni w rundzie jesiennej i pokonali Koronę 2:1. Rewanż można uznać za więcej niż udany.

Na początku pierwszej połowy mieliśmy do czynienia z typowym badaniem przeciwnika przez obie ekipy. Gra toczyła się głównie w środku pola, gdzie wiele pojedynków z rywalami toczył między innymi Tomasz Damrat. Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu musieliśmy czekać tylko do dziesiątej minuty, kiedy to Kamil Haręża wykorzystał zamieszanie w polu karnym Błękitnych i głową „wcisnął” piłkę do bramki gości. Bramka „napędziła” gospodarzy. Chwilę później swoje okazje mieli świetnie dysponowani tego dnia: Ryncarz, Damrat, Wiora czy Makowski.