Piomar za mocny

środa, 5 Listopad, 2014 - 12:00
Liga okręgowa • Tak naprawdę gospodarze mieli niewiele do powiedzenia w tym spotkaniu. Piomar niemal przez cały czas prowadził grę, zdecydowanie przeważał na boisku i zasłużenie wygrał. 
 
Mecz w Racławiczkach rozgrywany był przy pięknej, słonecznej pogodzie i jak zwykle przy nadkomplecie publiczności. Zmagania swojej drużyny oglądało 400 kibiców, którzy niestety stadion opuszczali w minorowych nastrojach. 
 
Od początku spotkania goście narzucili swój styl gry, grali szybką, kombinacyjną piłkę, opartą na krótkich podaniach bez przyjęcia. Z łatwością przedostawali się pod pole karne Racławiczek. Już w 5. minucie trafili do siatki gospodarzy, ale liniowy sygnalizował spalonego i bramka nie została uznana. Kolejną, doskonałą okazję goście wypracowali pięć minut później. Ale i tym razem nie udało się zdobyć bramki, piłka po strzale głową Błażeja Paciorka minimalnie minęła słupek. Jednak w futbolu liczą się gole, a nie stworzone sytuacje. Pierwszego zdobyły Racławiczki w 15. minucie i to dosyć szczęśliwie. 
 
 
To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
PAUL

Dodaj komentarz