Zamknij

Sprawiedliwy remis

12:29, 10.11.2015
Skomentuj
II liga piłki ręcznej kobiet • W minioną niedzielę w hali sportowej w Otmęcie odbyły się derby Opolszczyzny KS Otmęt Krapkowice - LZS TOR Dobrzeń Wielki. Pojedynek zakończył się remisem co w piłce ręcznej oznacza emocje do ostatnich sekund meczu.

W pierwszej połowie spotkania przewaga utrzymywała się po stronie Dobrzenia, a nasze zawodniczki choć ambitnie goniły nie potrafiły zniwelować dwupunktowego prowadzenia rywalek i doprowadzić choćby do remisu. Jedynie w 16. minucie po strzale Sabiny Orlik na tablicy wyświetlił się wynik 5-5. Później rywalki znowu odskoczyły na bramkę lub dwie. W grze krapkowiczanek raziła szczególnie nieskuteczność. Przykładem może być niewykorzystany rzut karny wykonany przez Agnieszkę Blozik w 24. minucie.