Zamknij

W sobotę będą emocje

14:24, 08.03.2016
Skomentuj
Piłka ręczna kobiet • W ostatni weekend lutego odbyła się pierwsza kolejka rundy rewanżowej II ligi piłkarek ręcznych. Początek rundy rewanżowej jest dla zawodniczek KS Otmęt Krapkowice szczególnie trudny. W pierwszej kolejce zmierzyły się bowiem z wiceliderkami tabeli, zawodniczkami rezerw Ruchu Chorzów, a w najbliższą sobotę w Otmęcie sprawdzą dyspozycję liderek – piłkarek SPR Sośnica Gliwice.

Spotkanie w Chorzowie nie należało do najbardziej udanych. Chorzowianki już od pierwszych minut zagrały bardzo agresywnie i szybko objęły prowadzenie, którego nie oddały już do końca meczu. Wynik spotkania został rozstrzygnięty w pierwszych 30 minutach, do przerwy Otmęt przegrywał bardzo wysoko 11-23. Ostatecznie mecz zakończył się porażką naszych zawodniczek 24-33...