Zamknij

Aplauz dla Wymysłowskiego

14:12, 17.02.2015
Skomentuj
Otmęcka Liga Futsalu • Rozgrywana w sobotę 16 kolejka OLF, zgodnie z przewidywaniami zakończyła się wysokimi wygranymi faworytów, przy czym Hestii przyznano punkty walkowerem. Mecz Meblosoft z Młodzikami został przełożony. Zdecydowanie więcej emocji dostarczyły rozgrywane w niedzielę mecze 17. kolejki, a wśród nich szlagierowo zapowiadający się pojedynek Chespy z Hestią.

Mecz kolejki:  Chespa – Hestia  4-6 (1-2)
Wynik meczu otworzył Łukasz Flis przy niemrawej postawie obrońców Chespy. W początkowej fazie zarysowała się wyraźna przewaga Hestii, która dominowała grając skuteczniej i dokładniej. Wkrótce na 2-0 podwyższył Piotr Szczudrawa po ładnej, indywidualnej akcji w której najpierw położył bramkarza, a potem podnosząc piłkę umieścił ją w siatce. Pod koniec pierwszej połowy Chespa rzuciła się do odrabiania strat i jeszcze przed przerwą Patryk Nikołajczyk po akcji i dośrodkowaniu Adriana Pajączkowskiego, zdobył bramkę kontaktową.