Brakuje kasy na walkę o awans

czwartek, 1 luty, 2018 - 10:44

Ruch Zdzieszowice • Ta od wielu lat czołowa drużyna piłkarska powiatu krapkowickiego i Opolszczyzny zanotowała bardzo słabą rundę. Ruch Zdzieszowice jesienią zgromadził tylko 20 punktów czyli o dwa punkty więcej niż drużyny ze strefy spadkowej. Receptą na dotychczasową słabość zdzieszowiczan ma być nowy trener i kilku zawodników wypożyczonych z I-ligowej Odry Opole.

Zawodnicy Ruchu 9 stycznia przystąpili do zajęć. Przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęli od siłowni, były już także zajęcia w hali oraz na świeżym powietrzu. Zdzieszowiczanie w sezonie przygotowawczym chcą rozegrać 9-10 sparingów z drużynami IV, III i II-ligowymi.     

Pierwsza zmiana - trenera
Prezes Ruchu Krystian Chmiel to z jednej strony entuzjasta piłki nożnej, a z drugiej trzeźwo i racjonalnie myślący organizator. W rundzie jesiennej nie tylko prezesa, ale także kibiców martwił słaby styl gry Ruchu, a potem dopiero porażki drużyny i rosnąca strata punktowa do czołówki tabeli. Po zakończeniu rozgrywek władze klubu pożegnały się z trenerem Andrzejem Polakiem oraz drugim trenerem Tomaszem Polaczkiem. Duet Polak-Polaczek zastąpił póki co Łukasz Ganowicz, dotychczasowy drugi trener MKS Kluczbork. Jego asystentem najprawdopodobniej zostanie Marcin Feć...

 

To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
Roman Chmielewski

Dodaj komentarz