Zamknij

Ciekawe widowisko

12:53, 25.11.2014
Skomentuj
Liga okręgowa • Bardzo ciekawe widowisko zapewnili kibicom piłkarze obu drużyn. Zmierzyły się ze sobą zespoły, które znacznie lepiej czują się w ofensywie niż w obronie, tyle tylko, że krapkowiczanie preferują oszczędny, można by powiedzieć wyrafinowany futbol, w przeciwieństwie do radosnej, spontanicznej piłki ich sobotnich rywali.

Pierwsza połowa to całkowita dominacja gospodarzy, być może stało się tak, że błyskawicznie zdobyta bramka przez Michała Gąsiora ustawiła ten mecz. Trudno jest prowadzić grę, kiedy już od około 40. sekundy przegrywa się go 1-0. Kolejne bramki były tylko udokumentowaniem tej przewagi. Obraz gry zmienił się nieco w drugiej połowie, którą goście nie mający nic do stracenia rozpoczęli od ataków.