Zamknij

Dominowali w Namysłowie

14:17, 03.10.2017
Skomentuj
Zapasy • Mistrzostwa Województwa Opolskiego w stylu wolnym młodzików, kadetów, juniorów oraz Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny dzieci: ,,Namysłowska Jesień Dzieci” były świetną okazją do sprawdzenia formy krapkowickich zapaśników. Okazało się, że nasi młodzi „wojownicy” należą do najlepszych w województwie.

W kategorii wiekowej „dzieci” zapaśnicy MKS Suples Krapkowice zajęli trzy pierwsze, dwa drugie i jedno trzecie miejsce w swoich kategoriach wagowych. W kategorii 25 kg triumfował Paweł Nec, w kategorii 40 kg najlepszy był Maksymilian  Bieńkowski, a na najwyższym stopniu podium stanął też Dawid  Topola (kat. 48 kg). Srebrne medale wywalczyli wśród dziewcząt  Klaudia Galant (kat. 28 kg), wśród chłopców Kacper Galant (26 kg) i Piotr Miłek (62 kg). Trzecie miejsce w kategorii 35 kg wśród dziewcząt zdobyła także Diana Tomanek...