Dzień sportu

wtorek, 8 Lipiec, 2014 - 11:30
Krapkowice • W minioną niedzielę (6.07) w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum nr 2 odbyła się sportowa impreza pod nazwą Dzień Sportu. Podczas całodziennych zmagań królowały dwie dyscypliny sportu - siatkówka, reprezentowana przez zawodniczki miejscowego klubu PV Volley Krapkowice oraz piłka ręczna. Tu do rywalizacji przystąpiły zawodniczki występujące niegdyś w drużynie Otmętu Krapkowice, które pamiętają jeszcze czasy, gdy nasz zespół występował w pierwszej lidze, a nawet zdobywał tytuły w krajowym czempionacie. 
 
Old Stars Otmęt Krapkowice, bo taką właśnie nazwę  panie przyjęły na czas tego turnieju, rozpoczął zmagania szczypiornistek. Ich rywalkami były zawodniczki Vfl Wolfsburg z Niemiec. Nasze panie dzielnie walczyły przez całe 15 minut, gdyż na taki czas umówiły się obie drużyny. Wynik tej konfrontacji mógł być tylko jeden,  ale nie przeszkodziło to w świetnej zabawie i rozruszaniu stawów, kto wie kiedy ostatnio używanych tak intensywnie. Zresztą panie pokazały kilka składnych i ciekawych akcji zakończonych bramkami. Po Niemkach przyszedł czas na kolejne 15 minut przeciwko zawodniczkom obecnego Otmętu. Tę rywalizację seniorki wygrały, zapewne zdołały się już rozgrzać i wskoczyły już na właściwe sobie, wysokie obroty. 
To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
PAUL

Komentarze

Panie Redaktorze, proszę wymienić mi choć 1 nazwisko pani która była na Dniu Sportu, a która pamięta tytuły w krajowym czempionacie Otmętu, oczywiście nie jako przedszkolak z pozycji trybun.

Dodaj komentarz