Głosowanie zakończone

wtorek, 20 luty, 2018 - 13:13

Wielkie liczenie i zapraszamy na galę • Wczoraj (19.02) o godzinie 18.00 zakończyło się głosowanie w V Plebiscycie Nowin Krapkowickich na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera roku 2017 w powiecie krapkowickim. Kiedy minęła 18.00 komisja plebiscytowa przystąpiła do liczenia wszystkich kuponów i sms-ów oddanych na naszych sportowców i trenerów. O wynikach głosowania dowiedzieliśmy się już po zamknięciu tego numeru „Nowin Krapkowickich”.   
To co jedynie możemy zdradzić to fakt, że do końca toczyła się zacięta rywalizacja o pierwsze miejsca w obu kategoriach. Szczególnie wśród sportowców było bardzo gorąco, ale i trenerzy mieli bardzo dobrą końcówkę.

Teraz z niecierpliwością czekamy na uroczystość uhonorowania najpopularniejszych ludzi sportu w naszym powiecie w 2017 roku. Uroczysta gala podsumowująca nasz Piąty Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera roku 2017 odbędzie się w najbliższy piątek (23.02) w hotelu „Nova” w Gogolinie. Początek gali o godzinie 18.00. Zapraszamy osoby nominowane w naszym plebiscycie oraz Czytelników, którzy oddali swoje głosy na ulubionych sportowców i trenerów. Do zobaczenia już w piątek!

 

Galeria: 
Autor: 
Roman Chmielewski

Dodaj komentarz