Ruch Zdzieszowice • Na prowincjonalnym opolskim rynku krapkowiczanin Marcin Lachowski ma status prawdziwej gwiazdy. Jest jednym z nielicznych opolskich piłkarzy, który w ostatnich latach grał w znanym polskim klubie.
W ostatnich dniach doszło do sensacyjnego rozwiązania współpracy pomiędzy Ruchem Zdzieszowice, a Lachowskim, którego ściągnięcie do miasta koksowników miało zapewnić Ruchowi utrzymanie się w II lidze.
Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Nowin” (3.12).
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nowinykrapkowickie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz