Rośnie nowa potęga

środa, 18 luty, 2015 - 13:00

Prudnik. Uczennice z PSSP 5 Krapkowice wzięły udział w finale wojewódzkim unihokeja. Jako debiutantki z bardzo krótkim stażem treningowym (od lutego 2014 roku) grały „jak równy z równym” ze swoimi przeciwniczkami, które mają cykl szkoleniowy od pierwszej klasy szkoły podstawowej..

Szczególnie w meczu z jedną z najlepszych szkół w kraju w tej dyscyplinie PSP Sidzina (wicemistrz Polski) nasze dziewczyny pokazały nieprawdopodobną ambicje i wole walki, przegrywając tylko 1-2. W pozostałych meczach scenariusz był podobny. Pomimo dobrej gry zabrakło jeszcze umiejętności. Udział w finale napawa optymizmem i motywuje do dalszych treningów. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, a w szczególności bramkarka Natalia Tarczyńska która często wprawiała opiekunów drużyn przeciwnych w osłupienie swoimi nieprawdopodobnymi paradami bramkarskimi.

Wyniki:

ZSP Biała Nyska - PSSP 5 Krapkowice     1-0

SP Sidzina - ZS Skoroszyce                          7-1      

PSSP 5 Krapkowice - ZS Skoroszyce         0-3

SP Sidzina - ZSP Biała Nyska                      3-1

PSS 5 Krapkowice - SP Sidzina                  1-2

ZSP Biała Nyska - ZS Skoroszyce                2-3

Tabela:

1. SP Sidzina             3          9          12-2

---------------------------------------------------

2. ZS Skoroszyce       3          6          6-10

3. ZSP Biała Nyska    3          3          4-6

4. PSSP 5 Krapkowice 3        0          1-6


PSSP 5 Krapkowice wystąpiło w składzie: Natalia Tarczyńska, Melisa Makles, Natalia Zastępa, Patrycja Wołoszczak, Julia Jamkowa, Emilia Juzkiewicz, Patrycja Mendelowska, Sandra Schneider, Nikola Nowosielska, opiekunowie: Damian Drab, Dariusz Kandziora.

(dk)

Dodaj komentarz