Starosta "zalajkował"

środa, 16 Lipiec, 2014 - 08:00
Rozmowa • Klub Sportowy Krapkowice, powstały z połączenia KS Unia i KS Otmęt, został zgłoszony do rozgrywek piłkarskiej ligi okręgowej zbliżającego się sezonu 2014/2015. O przyszłości krapkowickiego futbolu rozmawiamy z Waldemarem Stolarkiem, wieloletnim prezesem KS Unia Krapkowice. 
 
Jak będzie wyglądała organizacja nowego klubu piłkarskiego KS Krapkowice? 
Chcemy mieć dwie drużyny seniorów oraz zespoły dzieci i młodzieży we wszystkich przedziałach wiekowych, jeżeli mamy być poważnym klubem piłkarskim opierającym się na własnych wychowankach. Mamy nadzieję, że z obu klubów wyłonimy grupę piłkarzy, z których będzie możliwe stworzenie takich dwóch zespołów seniorskich. Myślę, że drużyna rezerw mogłaby się składać z juniorów kończących wiek, których wesprą „profesorowie” krapkowickiej piłki nożnej. Liczymy, że szybko awansują do klasy A i zostaną tam na dłużej jako bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu z ambicjami. 
 
Jak dogadaliście się jeśli chodzi o sprawy personalne?
Trenerem pierwszego zespołu KS Krapkowice jest Bartłomiej Borysewicz. Kierownik drużyny będzie wybrany na dniach. Na trenera drużyny rezerw jeszcze nie ma kandydata, choć ja osobiście chciałbym, aby był to Marian Rusin, kierownikiem mógłby zostać Jan Olender, a dobrą duszą czuwająca nad tym przedsięwzięciem Bernard Schreiber. Trampkarzy trenować będzie Adam Gondek, co do juniorów to prowadzimy rozmowy między innymi z Łukaszem Rogacewiczem i Rafałem Wolnym.  
 
 
To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
Roman Chmielewski

Komentarze

Czy będzie ogłoszony jakiś konkurs na logo/herb klubu, które będzie widniało na koszulkach? Wiadomo już jakie barwy będą KS Krapkowic?

Czyli wszystko będzie po staremu!!! Marian Rusin, Bernard Schreiber ja Was K...A PROSZĘ, co to ma być.

będzie dobrze w jedności siła!

http://ks-krapkowice.futbolowo.pl/o-klubie

Dodaj komentarz