Zamknij

Szkoda, bo niewiele brakowało

14:04, 17.02.2015
Skomentuj
II liga kobiet • W minioną sobotę (14.02) w hali sportowej w Otmęcie odbyły się derby Opolszczyzny piłkarek ręcznych. Nasze zawodniczki po zaciętej walce przegrały z drużyną walczącą o pierwszą ligę.

Pomimo tej porażki piłkarki ręczne KS Otmęt zasługują na słowa uznania i pochwały – napędziły faworytkom tego meczu sporo strachu.
Pierwsza połowa była walką gol za gol i Otmęt nie dał rywalowi zbudować większej przewagi bramkowej, a w niektórych momentach zdecydowanie prowadził. W pierwszej części spotkania w 24. i 29. minucie naszej drużynie udało się zdobyć nawet trzypunktową przewagę – największą w całym meczu. Z przewagą jednego gola udało się także zakończyć pierwsze 30 minut spotkania i zejść z parkietu z wynikiem 12-11.