Udany start Otmętu

14:53, 11.12.2013
Skomentuj

Liga okręgowa • W inauguracyjnym spotkaniu krapkowiczanie pokonali LZS Starowice. Czerwoną kartkę dostał Piotr Natkaniec.

Od trzypunktowej zdobyczy rozpoczęli debiutancki sezon w okręgówce piłkarze krapkowickiego Otmętu. Biało-zieloni na brawa zasłużyli przede wszystkim za pierwszą połowę, w której mieli zdecydowaną przewagę. Prowadzenie miejscowym z rzutu wolnego dał Paweł Nowak, który przymierzył z 18 metrów i umieścił futbolówkę tuż przy słupku w bramce gości. W 25. minucie było już 2-0. Błyskawiczny kontratak „Otmętu” lewym skrzydłem wyprowadził Alan Leśniczak, a skutecznym egzekutorem w tej akcji okazał się Paweł Wczesny. Gospodarze nie zwalniali tempa i mimo, że stworzyli sobie jeszcze kilka niezłych okazji do zdobycia gola, wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Cały artykuł do przeczytania w dwudziestym numerze “Nowin”.