Zamknij

Walce zostają w okręgówce

13:55, 19.06.2018
Skomentuj

Baraże o IV ligę • Nie udał się rewanż aspirującym do IV ligi Walcom. Po wyraźnej porażce w Chróścicach 1:4 przyszedł czas na rewanż na własnym boisku. Mecz nie ułożył się po myśli gospodarzy, głównie za sprawą kontrowersyjnej decyzji arbitra, który wyrzucił z boiska bramkarza Walec za zagranie ręką poza polem karnym. W okrojonym składzie miejscowi nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki.

Mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco, tym bardziej że gospodarze pomimo wysokiej przegranej w pierwszym meczu, zapowiadali walkę o awans. Zadanie więc było niełatwe, ale realne. Oba zespoły z animuszem ruszyły do walki. Pierwszą groźną akcję przeprowadzili goście już w 8. minucie. Pavel Koval pognał z piłką lewym skrzydłem, minął ostatniego obrońcę i zamiast strzelać z ostrego kąta postanowił podać. Piłkę w ostatniej chwili wybił obrońca. Kluczowa dla losów całego meczu okazała się akcja z 23. minuty...