Zamknij

Za wysoko

11:42, 31.10.2016
Skomentuj
IV liga • Kiedy w 10. minucie Paweł Rychlewicz skutecznie wykorzystał rzut karny dla krapkowiczan, na stadionie, który wypełnili kibice zarówno miejscowi jak i przyjezdni, zapachniało sensacją. Polonia przez kilka tygodni liderowała opolskiej IV lidze i dopiero ostatnie porażki spowodowały jej spadek na trzecie miejsce. Tak czy inaczej, poloniści wymieniani są jako jeden z zespołów, który będzie walczył o awans do III ligi.

Mecz zaczął się dosyć niemrawo. Goście pozwalali gospodarzom na bardzo dużo, szczególnie pod swoją bramką i rzut karny na 1-0 był tego dowodem. Po zdobyciu bramki krapkowiczanie nieco ograniczyli ataki, jednak poczynali sobie bardzo dobrze. W początkowej fazie gry trudno było wskazać faworyta tego meczu, choć w miarę upływu czasu przewagę zaczęli osiągać piłkarze z Głubczyc. W 42. minucie Szymon Grek zdobył wyrównującą bramkę dla zespołu gości i wszystko zaczęło się od początku...