Zamknij

Kobiecy świat

15:06, 09.01.2018
Skomentuj

Smolarnia • - Jak można bawić się bez facetów? - pytamy uczestniczki pierwszego w tym roku „Babskiego Combra” jaki odbył się minione j soboty (6.01) w Smolarni. - Lepiej niż z facetami! – odpowiadają chórem roześmiane kobiety.

Prawie setka pań spotkała się w restauracji „Omega” aby pobawić się w swoim kobiecym gronie. „Babski comber” w Smolarni był pierwszą tego typu imprezą w tym roku i zainaugurował cykl combrów, które są coraz popularniejsze w powiecie krapkowickim i na całym Śląsku.

Policjantki i piratki
Panie były poprzebierane w gustowne kostiumy. W tym roku trudno powiedzieć o trendach, bo przebrania rozkładały się mniej więcej po równo pomiędzy służbami mundurowymi (groźne policjantki niektóre z kajdankami), piratkami, muszkieterkami i innymi „przebraniowymi” motywami. Kobiety bawiły się znakomicie wykorzystując skoczne rytmy polskiego disco polo. Były wężyki, kółeczka, piski i głośne odpowiedzi na wezwania i pytania prowadzącego zabawę Waldemara Krasówki, właściciela lokalu. Czuło się znakomitą atmosferę, a zabawie nie przeszkadzało nawet to, że na parkiecie tanecznym pląsom oddawały się zarówno nastolatki jak i panie, które mogłyby być ich babciami. Pełna integracja...

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%