Bukmacherzy z kursami na Unię, Ruch i MKS

piątek, 8 Kwiecień, 2022 - 10:14

W najbliższej kolejce IV Ligi opolskiej zespoły z naszego regionu rozegrają kolejne mecze. Tak się składa, że zarówno Unia Krapkowice, jak i MKS Gogolin rywalizować będą na wyjazdach. Jak bukmacherzy widzą szansę obu drużyn? Z kim przyjdzie im się zmierzyć w ramach 24 kolejki spotkań?

 

Unia Krapkowice zmierzy się z Porawie Większyce, natomiast MKS Gogolin pojedzie na mecz z Ruchem Zdzieszowice. Dla porządku warto zaznaczyć, że Unia i MKS rozegrały w tym sezonie po 20 spotkań. Tyle samo meczów ma za sobą Porawie, natomiast gracze Ruchu Zdzieszowice rozegrali 19 pojedynków w sezonie 2021/2022.

 

Porawie Większyce – Unia Krapkowice

Na pierwszy ogień idzie mecz Porawie Większyce – Unia Krapkowice. Faworytem bukmacherów są gospodarze, którzy zajmują w tabeli szóste miejsce z dorobkiem 34 punktów. Jeśli Unia Krapkowice zdołałaby pokonać rywala, to zrówna się z nim punktowo, bowiem przed tym meczem Unia ma 31 „oczek” na swoim koncie. To plasuje klub z Krapkowic na dziewiątym miejscu w tabeli IV Ligi opolskiej.

 

Unia Krapkowice to w tym sezonie specjaliści od remisów. Na 20 ligowych gier, aż 10 zakończyło się podziałem punktów. Co ważne, zawodnicy z Krapkowic naprawdę nieźle radzą sobie na wyjazdach. Tylko jedna porażka to naprawdę dobry wynik, a do tego można dołożyć jeszcze cztery wygrane i sześć na remisów w delegacji. Patrząc na to, że Porawie Większyce u siebie nie jest hegemonem, można sprawić delikatną niespodziankę bukmacherom.

 

Kursy bukmacherskie na mecz u bukmacherów STS i Superbet:

STS: Porawie Większyce – 1.72, X – 4.35, Unia Krapkowice – 3.20

Superbet: Porawie Większyce – 1.70, X – 4.00, Unia Krapkowice – 3.65

Superbet: Porawie Większyce/X – 1.19, X/Unia Krapkowice – 1.91, Porawie/Unia – 1.16

 

Ruch Zdzieszowice – MKS Gogolin

MKS Gogolin stanie przed trudnym zadaniem. Uda się bowiem na mecz z wiceliderem, Ruchem Zdzieszowice. Piłkarze z Gogolina, mając 25 punktów w swoim ligowym dorobku, zajmują 11 pozycję w lidze. Jest to dość bezpieczne miejsce w środku stawki, ale na pewno w najbliższym meczu trudno będzie ten dorobek powiększyć. Potwierdzają to zresztą kursy bukmacherskie w STS i Superbet.

Ruch Zdzieszowice ma o co grać. Co prawda, murowanym faworytem do wygrania IV Ligi opolskiej jest Polonia Nysa, ale w przypadku wygranej Ruch zbliży się do lidera na osiem punktów. To nadal spory dystans, jednak meczów do końca sezonu także kilka zostało. W tej sytuacji MKS Gogolin ma przed sobą prawdziwe ciężary.

 

Kursy bukmacherskie na mecz u bukmacherów STS i Superbet:

STS: Ruch Zdzieszowice – 1.07, X – 9.50, MKS Gogolin – 12.00

Superbet: Ruch Zdzieszowice – 1.10, X – 8.50, MKS Gogolin – 11.50

Superbet: Ruch Zdzieszowice/X – BRAK, X/MKS Gogolin – 4.95, Ruch/MKS – 1.01

 

Przypomnijmy, że zaplanowana na miniony weekend kolejka została przełożona z powodu złych warunków atmosferycznych. Mecze zostaną rozegrane w innym terminie. Najbliższa seria spotkań powinna odbyć się zgodnie z planem.

 

STS i Superbet są legalnymi bukmacherami i oferują w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard uzależnia i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

 

Autor: 
Materiał powstał przy współpracy z partnerem

Dodaj komentarz