Kobiecy świat

wtorek, 9 Styczeń, 2018 - 15:04

Smolarnia • - Jak można bawić się bez facetów? - pytamy uczestniczki pierwszego w tym roku „Babskiego Combra” jaki odbył się minione j soboty (6.01) w Smolarni. - Lepiej niż z facetami! – odpowiadają chórem roześmiane kobiety.

Prawie setka pań spotkała się w restauracji „Omega” aby pobawić się w swoim kobiecym gronie. „Babski comber” w Smolarni był pierwszą tego typu imprezą w tym roku i zainaugurował cykl combrów, które są coraz popularniejsze w powiecie krapkowickim i na całym Śląsku.

Policjantki i piratki
Panie były poprzebierane w gustowne kostiumy. W tym roku trudno powiedzieć o trendach, bo przebrania rozkładały się mniej więcej po równo pomiędzy służbami mundurowymi (groźne policjantki niektóre z kajdankami), piratkami, muszkieterkami i innymi „przebraniowymi” motywami. Kobiety bawiły się znakomicie wykorzystując skoczne rytmy polskiego disco polo. Były wężyki, kółeczka, piski i głośne odpowiedzi na wezwania i pytania prowadzącego zabawę Waldemara Krasówki, właściciela lokalu. Czuło się znakomitą atmosferę, a zabawie nie przeszkadzało nawet to, że na parkiecie tanecznym pląsom oddawały się zarówno nastolatki jak i panie, które mogłyby być ich babciami. Pełna integracja...

 

 

Galeria: 
To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
ROCH

Dodaj komentarz