Zamknij

"On za mną idzie"

09:44, 18.03.2015 Aktualizacja: 10:03, 18.03.2015
Skomentuj
- taką treść miał ostatni SMS wysłany przez 15-letnią Wiktorię feralnego 7 marca wieczorem, potem wszelki kontakt z dziewczyną się urwał. Telefon Wiktorii logował się w sieci komórkowej po raz ostatni przed godziną 19.00, znajdował się wówczas w rejonie ronda pod Gogolinem. 
 
Takie informacje ujawnił podczas wczorajszego zebrania Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego komendant krapkowickiej policji Przemysław Ilnicki, mówiąc, że funkcjonariusze pracują teraz pod kątem uprowadzenia nastolatki. Komendant zapewnił, że w poszukiwania Wiktorii zaangażowany jest praktycznie cały opolski garnizon policji oraz specjalistyczne jednostki poszukiwawcze Komendy Głownej Policji. O zaginionej 15-latce poinformowane zostały też wszystkie jednostki policji w kraju.
 
Wiktoria Cichocka ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemnoszare leginsy, skórzaną kurtkę i sportowe buty. Ostatni raz widziana była wieczorem 7 marca w okolicy ronda pod Gogolinem. Od tego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%