Przed nami znowu piłkarskie emocje!

piątek, 22 Kwiecień, 2022 - 10:49

W najbliższy weekend kolejny raz kluby z naszego regionu rywalizować będą w rozgrywkach IV ligi opolskiej. Ruch Zdzieszowice podejmie Unię Krapkowice, z kolei MKS Gogolin na wyjeździe zagra z LZS-em Piotrówka. Bukmacherzy wytypowali faworytów obu meczów!

Ruch Zdzieszowice z większymi szansami

Unia Krapkowice w tym sezonie dobrze gra na wyjazdach i do tej pory przegrała tylko jedno spotkanie. Jednak bukmacherzy zdecydowanie stawiają na sukces gospodarzy najbliższego meczu, czyli Ruch Zdzieszowice. Takie zestawienie kursów może być uznane za dość oczywiste, gdy niżej notowany rywal przyjeżdża do wicelidera tabeli. Dlatego też oferta bukmacherów na ten mecz nie dziwi.

Natomiast warto pamiętać, że w pierwszym meczu obu drużyn w obecnym sezonie Unia Krapkowice postawiła się rywalowi. Mecz zakończył się remisem 3:3, co mogło ucieszyć kibiców oglądających tak emocjonujący pojedynek. Zresztą fani Ruchu Zdzieszowice mogą być do wysokich wyników przyzwyczajeni, bowiem to najbardziej bramkostrzelna drużyna w IV lidze opolskiej.

Piłkarze Unii Krapkowice aż tak wielu goli nie zdobywają, ale nie da się ukryć, że będą chcieli sprawić w weekend niespodziankę. Kursy przedmeczowe na pojedynek Ruch Zdzieszowice – Unia Krapkowice wyglądają następująco:

Bukmacher STS:

Ruch Zdzieszowice – 1.15

Remis – 7.50

Unia Krapkowice – 8.30

MKS Gogolin jedzie do Piotrówki

W najbliższy weekend MKS Gogolin zagra ze swoim sąsiadem z tabeli IV ligi opolskiej, LZS-em Piotrówka. Póki co nieco wyżej są gospodarze tego spotkania, czyli klub z Piotrówki. Jeśli MKS Gogolin wygrałby na wyjeździe, wówczas obie ekipy zrównają się punktami. Obie drużyny zajmują dość bezpieczne pozycje w środku tabeli (10-11 miejsce), zatem nie trzeba w tym spotkaniu wiele kalkulować i można postarać się o dobre widowisko dla kibiców.

Kogo w roli faworyta stawiają bukmacherzy? Kursy skłaniają się w stronę piłkarzy z Piotrówki, ale MKS Gogolin na pewno nie odda meczu bez walki, choć na wyjazdach występuje z różnym skutkiem. Ostatnio piłkarze z Gogolina notują serię trzech porażek z rzędu, w tym dwóch właśnie w meczach na obcym terenie.

Sytuacji MKSu Gogolin nie poprawia także wynik z rundy jesiennej, kiedy LZS Piotrówka zdołał pokonać MKS grający wówczas w roli gospodarza. Jak będzie tym razem? Kursy bukmacherskie na ten mecz prezentujemy poniżej:

Bukmacher STS:

LZS Piotrówka – 1.90

Remis – 4.10

MKS Gogolin – 2.85

Jak wygląda terminarz IV ligi opolskiej?

W kwietniu, nie licząc najbliższej kolejki zaplanowanej na 23 kwietnia, piłkarze mogą zagrać jeszcze po jednym meczu. Mogą, bowiem kolejna seria spotkań planowana jest na 30 kwietnia i 1 maja. Czasu na odpoczynek dużo nie będzie, gdyż 28. kolejka ma odbyć się 3 maja.

Co w tych dwóch seriach czeka piłkarzy Unii Krapkowice i MKSu Gogolin? Unia będzie miała trudne zadanie na początek majówki, gdyż do Krapkowic przyjedzie lider rozgrywek, Polonia Nysa. MKS Gogolin podejmie u siebie Polonię Głubczyce. Bukmacherzy mogą w tych meczach stawiać na gości. Polonia Nysa jest faworytem niemal każdego ligowego meczu, a Polonia Głubczyce także w tabeli jest wyżej od ekipy z Gogolina.

Na zakończenie majówki Unia uda się na mecz z LZS Piotrówka i wówczas to zespół z Krapkowic może liczyć na status faworyta w przedmeczowych kursach. MKS Gogolin zagra w Strzelcach Opolskich z tamtejszym Piastem i tu kursy bukmacherskie powinny być dość wyrównane.

Zakłady bukmacherskie uzależniają.

Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i podlega karze. STS jest legalnym bukmacherem.

Zakłady tylko dla osób pełnoletnich. 

Dodaj komentarz