Spór o tablice

wtorek, 8 Lipiec, 2014 - 11:15

Na osiedlu Akacjowa-Zielona w Zdzieszowicach nie mogą się dogadać Rainhard Winkler, przewodniczący zarządu tegoż osiedla i radny Zbigniew Józefiok, który reprezentuje mieszkańców tej części miasta w Radzie Miejskiej. Każdy z panów ma inne zdanie dotyczące tablic ustawionych na osiedlu.

Na ostatniej sesji Rady Miasta Zdzieszowice radny Józefiok złożył interpelację do burmistrz Sybili Zimerman z wnioskiem o usunięcie „samowoli budowlanej pana Winklera w terminie do 14 dni”. Przewodniczący Winkler w rozmowie z „Nowinami” zapowiada: „To są fanaberie radnego,  na postawienie tablic miałem zezwolenie burmistrza Przewdzinga. Nie ruszę ich z miejsca”.
 
 
To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
Roman Chmielewski

Komentarze

ale macie problem panowie, lepiej przyjżyjcie sięlampą na ulicy Fabrycznej, większość z nich jest przerdzewiałych u podstawy, w wielu brakuje dzwiczek i jest insatlacja odkryta, ale co tam, co 10 lat sie bedzie wymieniać. Co ciekawe przetarg na nowe oswietlenia wygrała ta sama firma, i zywotnosc nie ocynkowanych lamp, wkopanych bezpośrednio w ziemie będzie miała podobny efekt.

Dodaj komentarz