Transfery „last minute”

wtorek, 14 Lipiec, 2020 - 18:45

IV liga - Młodsza Unia • – Dzisiejsza Unia w porównaniu do tej z poprzedniego sezonu to zespół mocno odmłodzony. Zobaczymy jak młodość poradzi sobie w tym bardzo trudnym sezonie – mówi Łukasz Wicher, trener Unii Krapkowice.

Z krapkowickiego klubu odeszli przede wszystkim doświadczeni Rychlewicz (Ruch Zdzieszowice) i Bawół (Polonia Głubczyce) w ich miejsce do zespołu dołączyli młodzi zawodnicy. – Jeśli chodzi o Bawoła, mam nadzieję że zastąpi go Wojtasik, ciągle jednak nie udało nam się nikogo sprowadzić na pozycję skrzydłowego. Kogoś kto mógłby zastąpić Rychlewicza – wyznaje nasz rozmówca. 

Defensywa utrzymana
Po powrocie Brzozowskiego wydaje się, że linia defensywna będzie stosunkowo silna. Problemem wciąż pozostaje pozycja boiskowej „10”. - Odszedł Sylwester Szymański, ale wciąż walczymy o Adama Hurasa. Po zmianach kadrowych najmocniej w stosunku do tego co mieliśmy wiosną ucierpiała ofensywa. Z przodu mamy spory niedobór. Bardzo liczymy na Sadyka, że odbuduje się po kontuzji. Mamy w rundzie 21 meczy i kilka kolejek Pucharu Polski i mam nadzieję że w drugiej części sezonu Michał pokaże na co go stać. Na razie już z nami trenuje – mówi o problemach drużyny trener Unii...

 

To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
Roman Chmielewski

Dodaj komentarz