Ulica Odrowążów, a może ul. Błotna?

czwartek, 17 Sierpień, 2023 - 10:37

Krapkowice. Nasza korespondencja z mieszkanką ulicy Odrowążów w Krapkowicach (jej dane personalne do wiadomości redakcji) rozpoczęła się już w lipcu. Wtedy po raz pierwszy mieszkańcy tego peryferyjnego rejonu miasta zaalarmowali nas, że mieszkają raczej na ulicy Błotnej, a nie Odrowążów.

„Kałuże są przed każdą posesją. Rok temu z sąsiadami zakupiliśmy kamień żeby to polatać, ale minęło trzy miesiące i jest to samo” – pisała nasza Czytelniczka sugerując, że ulicy Odrowążów jest w stanie pomóc jedynie profesjonalny remont, a nie doraźne rozwiązania mieszkańców. Niestety prośby o to w Urzędzie Miasta Krapkowice póki co pozostają bez echa, choć nie do końca…

„Jeszcze dwa, może trzy lata temu zasypywali te dziury tłuczniem, a teraz nic z tymi kałużami nie robią” – to informacja jaka dotarła do nas jeszcze w lipcu. Natomiast już na początku sierpnia na ulicę Odrowążów wjechała ekipa drogowców. „W tym tygodniu zasypywali u nas na ulicy dziury. Niestety jak widać takie latanie nie wystarczy. Wciąż wszystko się rozpływa…” – relacjonuje mieszkanka ulicy Odrowążów. Niestety okazuje się, że w tym przypadku zasypanie tłuczniem dziur to zbyt mało – mieszkańcy czekają na profesjonalne utwardzenie tej drogi, po to aby mogli normalnie funkcjonować. 

 

 

Galeria: 

Dodaj komentarz