Władza rozmawia z biznesem

wtorek, 18 Marzec, 2014 - 13:45
Krapkowice • Przedsiębiorcy rozmawiają z władzą śmiało i bez ogródek. I chyba szczególnie im wypada tak z władzą rozmawiać, gdyż to właśnie oni dzięki swojej pracy, przemyślności i… płaconym podatkom ową władzę utrzymują. 
 
Tradycję spotkań z lokalnym biznesem zapoczątkował były burmistrz Piotr Solloch. Za jego rządów spotkania z przedsiębiorcami tradycyjnie odbywały się w okolicach „Dnia Zakochanych”. Następca Sollocha Andrzej Kasiura nieco przesunął -  opóźnił termin tego spotkania zachowując jednak jego charakter i formułę. 
 
Najpierw oficjalności
W miniony czwartek (13.03) w sali na piętrze restauracji „Royal” zebrało się około 50 osób, w tym pracownicy urzędu, szefowie gminnych spółek oraz przedsiębiorcy. Po przywitaniu przez burmistrza, o budżecie słów parę powiedział skarbnik gminy Ryszard Patej, korzyści przystąpienia do Aglomeracji Opolskiej omawiała Irena Wójcik, szefowa wydziału promocji i rozwoju gospodarczego, a Jolanta Myśluk, naczelniczka gminnej oświaty zachęcała do przystąpienia do „Krapkowickiej Karty Rodziny Wielodzietnej”. Jednak najciekawsza część spotkania miała miejsce po tym jak zakończyły się wszystkie oficjalności. 
 
To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
Roman Chmielewski

Dodaj komentarz